Zwroty

Jeżeli towar nie spełnia twoich oczekiwań lub zamówiłaś nie ten rozmiar, możesz bez podania powodu zwrócić dowolny produkt zakupiony w naszym sklepie w ciągu 30 dni, licząc od daty otrzymania zakupu. Pieniądze zwracane są na konto w ciągu dwóch tygodni, jednak po upłynięciu 30 dni zwrot nie będzie rozpatrywany. Jeżeli natomiast otrzymałaś uszkodzony/pobrudzony towar, niezwłocznie skontaktuj się z siedzibą sklepu Teyli, a my wymienimy go na nowy model. Zwroty oraz reklamacje rozpatrywane są w terminie do dwóch tygodni od momentu pojawienia się zwracanego towaru w sklepie. Towar należy poprawnie zapakować oraz wysłać na wskazany adres wraz z dołączonym dowodem zakupu. Zwrot towaru, który został uszkodzony podczas transportu, ze względu na złe zapakowanie go przez kupującego, nie będzie rozpratrywany. Jeżeli zwrot nie zostanie uznany, produkt odeślemy na adres kupującego, a tym samym na jego koszt.

Wszelkie zwroty i reklamacje towaru muszą być wysłany na adres:


Centrum Logistyczne Lejdi Grand

ul. Nawojowska 1

33-300 Nowy Sącz

Polska

Zwracany towar nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). 

Jeżeli masz jakieś wątpienia i/lub pytania, to skontaktuj się z nami, wszelkie informacje znajdziesz w zakładce Kontakt.


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. ciasteczkach).

OK