Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.teyli.eu


1. Warunki ogólne

Poniższy Regulamin dotyczy wszystkich zamówień złożonych przez Klienta („Ty” i/lub „Ciebie”) na towary pod logotypem Teyli, na stronie internetowej Teyli, również na stronie dla urządzeń mobilnych, lub telefonicznie (łącznie „www.teyli.eu” i/lub "teyli.eu").

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z treścią niniejszego Regulaminu.

Korzystając ze strony internetowej www.teyli.eu i/lub składając zamówienie, akceptujesz niniejszy Regulamin („Regulamin”).

Zamówienia mogą składać osoby, które mają ukończone 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna. 

Klienci biznesowi oraz klienci prowadzące działalność gospodarczą i/lub spółki i inne podmioty gospodarcze są proszeni o kontakt telefoniczny +48600133882,b mejlowy office@teyli.eu przed złożeniem zamówienia.

Dostępność produktów i usług na stronie internetowej www.teyli.eu w momencie składania zamówienia nie jest gwarancją, że wybrane produkty i usługi będą dostępne w momencie zamówień i/lub cały czas. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży dowolnego produktu w każdym momencie.

W momencie składania zamówień na stronie sklepu internetowego Teyli klienta zobowiązuje aktualna wersja Regulaminu dostępna na stronie www.teyli.eu.

 

2. Składanie zamówień i zakończenie umowy

Dowolne zamówienia na towary Teyli można składać w sklepie internetowym www.teyli.eu

Po złożeniu zamówienia wyślemy na Twój adres e-mail potwierdzenie odnośnie jego otrzymania. Następnie sprawdzimy, czy zamówiony przez Ciebie towar jest w odpowiednim stanie i nie posiada żadnych wad, dopiero wtedy wyślemy do Ciebie drugi e-mail, który będzie zawierał informację odnośnie posiadania zamówionego przez Ciebie produktu i informacji związanych z wysyłką. W przypadku braku zamówionego towaru zwrócimy Ci pieniądze w pełnej kwocie w ten sam sposób, w który dokonano płatności. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziemy musieli użyć innej metody, powiadomimy Cię o tym i ustalimy razem dogodny sposób zwrotu.

 

3. Koszty dostawy

Ceny wyświetlane w sklepie internetowym Teyli zawierają podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy.

Koszty dostaw można sprawdzić w zakładce Koszt i czas dostawy. Jeżeli Klient składa duże zamówienie, które trzeba wysłać w kilku paczkach, to Klient nie płaci dodatkowych kosztów za dostawę zamówionych towarów.

 

4. Dostawa

Sklep internetowy Teyli przyjmuje i przetwarza zamówienia z wysyłką na wskazany przez Klienta adres. Staramy się dostarczyć zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania mejla z potwierdzeniem wysłania produktów.

Pełne Zasady wysyłki i dostawy można znaleźć na stronie sklepu internetowego www.teyli.eu

Jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z nami:

e-mail: office@teyli.eu

tel.: (+48) 600-133-882

 

5. Rezygnacja z zamówienia

Możesz anulować zamówienie lub zrezygnować z niego w ciągu 30 dni od momentu odbioru przesyłki zgodnie z Ustawą 
o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) „Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 30 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej”:

- Nie ponosimy kosztu przesyłki zwrotnej, w przypadku gdyby taka przesyłka była konieczna.

- Gdyby zamówienie zostało opłacone wcześniej, otrzymasz zwrot kosztu zamówienia oraz kosztu najtańszej dostawy wymienionej w sklepie internetowym Teyli. 

Jeśli chcesz anulować lub zwrócić swoje zamówienie, poinformuj nas o tym pisemnie na adres e-mail: office@teyli.eu

Jeśli otrzymany produkt jest wadliwy, jak najszybciej poinformuj nas o tym i zwróć go. Sklep Teyli zwraca pełen koszt wadliwych produktów.

Niniejsze zapisy nie ograniczają żadnych praw, które ustawowo przysługują Klientowi.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:
- Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa rozporządzenie ministra sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214).
- Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej.

Konsument może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Konsumentem a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem e-mail: porady@dlakonsumentow.pl

6. Zwroty

Sklep Teyli gwarantuje pełen zwrot kosztów rezygnacji z zamówienia pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Ponadto produkt powinien posiadać wszystkie metki i etykiety.

Do każdego zamówienia dołączony jest formularz, którego można użyć w razie zwrotu zamówienia.

Aby zwrócić produkty, rekomendujemy dodać do wysyłanego towaru informacje pozwalające szybko zidentyfikować kupującego, takie jak imię i nazwisko, adres i numer zamówienia, żebyśmy mogli jak najszybciej zwrócić pieniądze.

Wszelkie zwroty i reklamacje towaru towar muszą być wysłany na adres:

Centrum Logistyczne Lejdi Grand

ul. Nawojowska 1

33-300 Nowy Sącz

Polska

 

7. Płatności

Płatności przyjmujemy ważną kartą kredytową lub debetową (Visa lub MasterCard), lub za pomocą "Przelewy 24" (podczas procesu zamawiania zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie trzeba będzie sfinalizować proces płatności w przypadku wybrania opcji przelewu), lub za pomocą "PayU". Sklep Teyli zastrzega sobie prawo do sprawdzenia ważności karty kredytowej lub debetowej, tego, czy stan karty umożliwi opłacenie zamówienia oraz tego, czy dane adresowe podane w momencie dokonywania zakupu są poprawne. Możemy odmówić realizacji zamówienia na podstawie wyników tej kontroli. Również istnieje możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze towaru od kuriera.

Wszystkie zamówienia potwierdzamy wysłaniem wiadomości e-mail.

8. Gwarancja

W wypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego produktu właściciel logotypu Teyli przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi. W wypadku reklamacji widocznych wad materiałowych lub wykonania dostarczonych produktów, w tym wad powstałych podczas transportu, należy jak najszybciej odesłać produkt i poinformować sklep Teyli o jego wadach za pomocą dołączonego do zamówienia formularza zwrotu.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni.

9. Rozdzielność postanowień

Jeśli jakakolwiek część niniejszego Regulaminu zostanie uznana za niedozwoloną lub nieważną przez jakikolwiek sąd, lub urząd regulacji, jego pozostałe zapisy nadal będą obowiązywać.

 

10. Własność praw

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach www.teyli.eu są własnością właściciela brandu Teyli oraz jego podmiotów zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek wykorzystanie strony teyli.eu lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania pisemnej zgody właściciela logotypu Teyli.

 

11. Dane firmy

Właścicielem znaku towarowego Teyli jest firma Lejdi Grand, logotyp i wszystkie informacje znaku towarowego Teyli zostały opatentowane i zastrzeżone w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej EUIPO.

Adres siedziby Teyli:

Lejdi Grand - Dzmitry Dubinets

NIP: 7343511844

REGON: 122674882

ul. 29 listopada 20D/33

33-300 Nowy Sącz

Polska

 

Adres do reklamacji, zwrotów i korespondencji:

Centrum Logistyczne Lejdi Grand

ul. Nawojowska 1

33-300 Nowy Sącz

Polska

 

Kontakt:

e-mail: office@teyli.eu

tel.: (+48) 600-133-882


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. ciasteczkach).

OK