Blog

Co mężczyźni myślą o kobiecych majtkach?

Co mężczyźni myślą o kobiecych majtkach?

Czy chodząc ulicą i patrząc na kobiety, czy będąc z partnerką w kawiarni, domu zastanawialiście się jaką bieliznę ma na sobie? Myślę, że na to pytanie można znaleźć kilka odpowiedzi: „...tak, ponieważ często chodzą nam po głowie pikantne myśli...”, „...tak naprawdę zastanawiamy się co partnerka dziś ubrała i czy mamy na coś szansę...”, „...tak, ponieważ liczymy na to, że znając preferencje naszej partnerki możemy sprawić jej radość, a niekiedy nawet zaskoczyć znajomością tematu...”. To trochę tak jak kupowanie kwiatów, lecz kwiaty niestety kiedyś zwiędną i nie będą przydatne, a bielizna szczególnie jej dolna część- jak najbardziej. Trochę to egoistyczne, lecz taka jest prawda i szczęście kobiet prędzej czy później wróci do nas niczym karma.

Skoro już wiemy co i po co, to teraz zastanówmy się nad tym: jak!

Jak dobrać odpowiedni rozmiar, gatunek materiału, kolorystykę i wreszcie sam wygląd. Proste, jeśli idziemy z kobietą do sklepu i możemy naocznie się przekonać, a nawet doradzić czy w tym, czy w tamtym jej lepiej. Choć moglibyśmy się zdać na obsługę sklepu to jednak lepiej zobaczyć samemu. Schody dopiero pojawiają się, gdy musimy kupić coś na prezent, lub nie znosimy chodzić po sklepach, a co najgorsze bielizna nie jest dla naszej kobiety. Takie problemy można piętrzyć, ale właśnie tutaj na pomoc przychodzą nam wcześniej wymienione doradczynie w wyspecjalizowanych sklepach, salonach, studiach brafittingu. Kolejna rzecz w tym całym zamieszaniu kolorystyczno-materiałowym to krój fig. Faceci wszakże mają swoje majtki, majtasy, bokserki, bikini, a już nie mówiąc o tych specjalnych wydziwianych. Kobiety natomiast mają swoje figi, thongi, stringi, a jeszcze ciekawiej jak pojawiają się figi klasyczne, figi brazyliany, szorty, erotyczne itp. itd.

Może po kolei, jeśli chodzi o rodzaje:

Figi to najpopularniejszy krój majtek i chyba nie ma kobiety, która nie miałaby przynajmniej jednej pary fig. Są te uniwersalne, czyli figi klasyczne nadające się praktycznie na każdą okazję, są i te z tzw. z wysokim stanem otulające czasem za duże „brzuszki” i najlepiej jak są ściągające to już w ogóle „Kosmos”. Następny dosyć popularny typ fig to brazyliany, które plasują się w tym wszystkim między figami klasycznymi a stringami. Od tych pierwszych różnią się tym, że mają mocno wycięte pośladki, a od tych drugich tym, że ich tył jednak jest odrobinę szerszy.

Potem pojawiają się jeden z najbardziej zmysłowych i drugi w kategorii popularności rodzajów majtek, jakim są stringi (z ang.struny, sznureczki). Ze względu na zwiększenie komfortu noszenia dobrze pasują do ubrań sportowych typu fitness, czy choćby innego rodzaju obcisłej odzieży.

Mamy zatem majtki klasyczne, majtki z wysokim stanem, majtki brazyliany, stringi, majtki koronkowe.

Sami zdecydujcie czy jest to element męskiego egoizmu i seksizmu, czy naprawdę zależy nam na tym, aby kobietom żyło się wygodniej i po prostu lepiej. Jedno jest pewne, prezent to lepszy niż kwiaty, a bardziej dyplomatyczny niż pierścionek czy obrączka to potem ;-) 

Drodzy mężczyźni wybierzcie zatem sami czym zaimponować i sprawić radość kobietom.

Nam pozostaje zaprosić Was do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych, lub internetowego znajdziecie u nas pełną gamę majtek koronkowych, majtek klasycznych, majtek bazylianów, stringów, szortów, majtek z wysokim stanem, majtek bawełnianych.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. ciasteczkach).

OK