Blog

Co kolor bielizny damskiej mówi o kobiecie?

Co kolor bielizny damskiej mówi o kobiecie?

Po kolorze bielizny, koronek, biustonoszy i majtek można poznać gust i preferencje kobiety oraz jej temperament. Każda kobieta ma w swojej garderobie biustonosz pod ciemne i czarne ubrania, do tego biustonosz pod jasne koszule, najczęściej jest to kolor beżowy, który jest niewidoczny spod jasnych bluzek, oraz kolorowy. Uzupełnieniem do biustonoszy są majtki w tym samym kolorze tworzące komplet. Każda z pań posiada również swój ulubiony komplet i kolor, w którym czuje się najlepiej. Decyzja o wyborze koloru bielizny nie jest przypadkowa, zdradza bowiem charakter i osobowość. Kobiety wybierają biustonosze o charakterystycznej dla siebie barwie.

Kolor czarny
Kolor biały
Kolor czerwony
Kolor beżowy
Kolor różowy
Kolor granatowy
Kolor niebieski

Kolor czarny

Kobieta kochająca czarną bieliznę to kobieta nowoczesna kochająca piękno, estetka, ambitna i elegancka, a przede wszystkim silna. Nie podąża na oślep za modą, nie kopiuje inne kobiety w ubiorze, jest inspiracją samą dla siebie. Ma swoją klasę i kocha klasykę. W kontaktach międzyludzkich jest empatyczna i bardzo szczera, nie zwraca uwagi na opinie innych ludzi, jest pewna siebie i bardzo zdecydowana. Decyzje z reguły podejmuje sama. Wiele wie na temat erotyki, jest pewna, że czarna bielizna koronkowa pociąga mężczyzn i rozpala atmosferę w sypialni.

Kolor biały

Kobieta preferująca biały kolor bielizny symbolizuje romantyczność. Taka kobieta kocha rzeczy proste, klasyczne i naturalne. Takiej kobiecie do szczęścia nie potrzeba wiele, cieszy się z rzeczy małych, do szczęścia potrzeba jej tylko i wyłącznie normalności, zwykłego bycia z drugim człowiekiem. Taką kobietę charakteryzuje ogromna wrażliwość.

Kolor czerwony

Brazyliany koronkowe Lacea czerwone przód TeyliCzerwony kolor bielizny damskiej kojarzy się z namiętnością i ogniem i dlatego też kobiety kochające czerwoną bieliznę uważa się za kobiety posiadające duży temperament, są bardzo namiętne. Kolor czerwony pobudza wyobraźnię i rozpala atmosferę w niejednej sypialni. Kobiety noszące czerwoną bieliznę są namiętne i energetyczne, wiedzą co chcą, nie są nieśmiałe.


Kolor beżowy

Beżowa bielizna jest w ostatnich latach hitem. Cielisty kolor staje się bardzo popularny, oznacza, że jego właścicielka jest  Biustonosz damski koronkowy miękki Victoria beżowy przód Teyliosobą naturalną. Kobiety zakładając taki kolor bielizny, nie mają nic do ukrycia, są zrelaksowane naturalne. Beżowa bielizna jest niezwykle praktyczna i niewidoczna spod białych koszul. Kobieta, zakładając bieliznę w kolorze naturalnym, akceptuje swoje ciało niezależnie od rozmiaru, jest bezpośrednia w kontaktach międzyludzkich, otwarta na ludzi i na nowości. Doskonale zna swoją wartość i dlatego nie potrzebuje zwracać na siebie uwagi.
Kolor różowy

Różowy kolor najczęściej kojarzony jest z księżniczką lub małą dziewczynką. To kolor infantylny. Są jednak różne odcienie różu, począwszy od fuksji, maliny po kolor róży. Te odcienie różu są symbolem wiecznej młodości, witalności, szaleństwa. Kobiety zakładające różową bieliznę cechują się dużym poczuciem humoru. Są zdecydowane i nic nie jest ich w stanie powstrzymać gdy wyznaczą sobie określony cel. Są towarzyskie i zjednują sobie ludzi.

Kolor granatowy

Majtki damskie klasyczne Glamour granatowe przód TeyliKobieta, która wybiera granatowy kolor bielizny to typ kobiety lubiącej iść pod prąd. Bywa uparta, nigdy nie robi tego co większość. Kobieta preferująca granatową bieliznę, ma wyszukane gusta jednakowo w dziedzinie mody, po wystrój wnętrz, który jest niebanalny. Uwielbia rozkoszować się posiłkami. Z taką kobietą nigdy nie jest nudno. Ponadto ma swój fantazyjny czar.

Kolor niebieski

Kolor niebieski to kolor uspokajający, relaksujący. Kobiety zakładające bieliznę w kolorze niebieskim są bardziej twórcze. Takie kobiety cechuje życzliwość i sympatia wobec ludzi, otoczenia. Są bardzo przyjazne, są romantyczkami, kochające zachody słońca i ciepło kominka.

W eleganckiej i dobrze dobranej bieliźnie tkwi tajemnica, która sprawia ze po założeniu każda z pań czuje się piękna, pewna siebie i tym samym staje się atrakcyjniejsza dla otoczenia. Należy pamiętać, że żeby podobać się innym najpierw musimy spodobać się sobie. Świadomość, że masz na sobie piękny komplet bielizny i to jeszcze w kolorze przez Ciebie preferowanym, sprawi, że poczujesz się niezwykle kobieco. Przy wyborze bielizny damskiej najważniejsze jest, aby była zgodna z naszym stylem, i wtedy z pewnością będziemy czuć się pięknie i komfortowo.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. ciasteczkach).

OK