Blog

Jaki biustonosz dla kobiet z małym biustem?

Jaki biustonosz dla kobiet z małym biustem?

Mały biust u wielu kobiet bywa powodem kompleksów, chociaż nie powinien być. Małe piersi łatwiej znoszą grawitację i naturalny proces starzenia. Mimo ciąży, karmienia, i zmian hormonalnych, typowych dla menopauzy związanych ze spadkiem estrogenu, małe piersi zachowują swoją jędrność. Ponadto małe piersi to brak obciążenia dla kręgosłupa, są "wygodniejsze' w codziennym funkcjonowaniu, nie utrudniają np. podczas ćwiczeń na siłowni, czy jeździe na rowerze, bądź podczas biegania.
Lepiej wyglądają pod bluzkami czy sukienkami. Małą pierś można wypchnąć do przodu, korzystając z odpowiedniego biustonosza. Wachlarz biustonoszy jest bardzo szeroki.

Jak dobrać biustonosz do małych piersi?

Bardzo często zdarza się, że mały biust u kobiet stanowi źródło kompleksów. Mały biust jest równie piękny. Przede wszystkim ważne jest to, żeby był zdrowy i zadbany. O resztę zadba bielizna, a mowa tutaj oczywiście o biustonoszu, który będzie odpowiednio dobrany nie tylko do rozmiaru, ale również do kształtu piersi. Zanim zdecydujemy się na zakup biustonosza, powinnyśmy zmierzyć swój obwód, czyli pod biustem, a następnie w biuście. Wiele kobiet popełnia błąd, kupując stanik złe dopasowany, najczęściej za luźny w obwodzie, a miseczki biustonosza za małe, co w efekcie  powoduje brak odpowiedniego podkreślenia sylwetki i odpowiedniego podtrzymania i co za tym idzie wyeksponowania dekoltu, zebrania piersi i podniesienia ich do góry. Biustonosz do małego biustu , powinien ładnie eksponować piersi i zapewnić komfort noszenia, Nie musi mieć i zazwyczaj nie ma solidnej konstrukcji mocno zabudowanej, ramiączka są cienkie, regulowane, odpinane z możliwością wymiany na inne w zależności od stylizacji.

Idealny biustonosz dla małego biustu!

Za duży obwód, spadające ramiączka, zbyt szeroko rozstawione miseczki, to tylko nieliczne z problemów, jaki mamy przy wyborze biustonosza. Wśród kobiet posiadających mały biust, istnieje przekonanie, że mogą nosić tylko miseczkę A, B, lub C. Nic mylnego, bowiem często kobieta z małym biustem ma nawet miseczkę D. Dzieje się tak dlatego, że, zmniejszenie zbyt luźnego obwodu biustonosza, wiąże się z koniecznością wyboru większej miseczki. I tak podam przykład: Pani zakupiła biustonosz o obwodzie 75 i miseczkę C, natomiast obwód tej klientki jest na 70 i w związku z tym powinna być miseczka D. Idzie to za tym, że w przypadku zmniejszenia obwodu zawsze zwiększamy wielkość miseczki o jeden rozmiar na większy, a więc w tym przypadku z miseczki C na D. Miseczki powinny przylegać do piersi, nie powinny odstawać, bowiem świadczyłoby to o tym, że są za duże, natomiast zbyt ściśnięte i uniesione nienaturalnie, to efekt zbyt małych miseczek. Piersi powinny być ładnie wyeksponowane, podniesione i zebrane, a nie ściśnięte, Taki efekt jest niepożądany bowiem psuje wizerunek kobiety. Po założeniu biustonosza należy ułożyć piersi w staniku, zbierając i spychając piersi do środka, miseczki powinny objąć całą pierś, nie powinny odstawać, a przy podniesieniu rąk biustonosz powinien zostać na miejscu, a nie unosić się do góry, bo to świadczyłoby o tym, że obwód stanika jest za luźny.

PUSH UP - Spełnienie marzeń o większym biuście!

Push up to rodzaj biustonosza, który odmienił życie kobiet, mających kompleksy z powodu małego biustu. Ten model powiększa biust nawet o dwa rozmiary, bez użycia skalpela, wypełnia dekolt. Główną zaletą push upa są poduszki wypełniające miski ,lub żelowe wypełnienia. Ten model biustonosza ładnie wydobywa piersi i unosi do góry. Posiada niski mostek i dlatego takie biustonosze doskonale sprawdzają się w przypadku głębszych dekoltów. Biustonosz push up dodatkowo efektownie zbliża piersi do środka.

Tak więc zwracam się tutaj do właścicielek małych biustów, mały biust stwarza drogie panie wiele możliwości w kwestii wyboru stylizacji, a bogaty wybór i zdobień przyprawia o zawrót głowy. Tak więc pokochajcie swój mały biust i pamiętajcie o tym ze "małe jest piękne".

Zobacz także: Źle dopasowany biustonosz i Jak dobrze dobrać biustonosz?

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. ciasteczkach).

OK